Menu

Arkusze i rolki z folii bąbelkowej

Polecamy arkusze z folii bąbelkowej (dostępne również w rolce), które skutecznie zabezpieczają zawartość różnego rodzaju przesyłek, a do tego stanowią doskonały sposób na uzupełnienie znajdujących się wewnątrz pustych przestrzeni w opakowaniach zbiorczych. Również w tym przypadku jesteśmy w stanie zaopatrzyć Państwa w produkty posiadające parametry techniczne dostosowane do indywidualnych potrzeb. Europe-Bubble to producent folii bąbelkowej doskonale znający oferowane przez siebie wyroby – ich zalety i właściwości.

Polecane i produkowane przez nas arkusze do pakowania powstają z lekkiego, ale niezwykle odpornego polietylenu. Specjalne pęcherzyki wypełnione powietrzem sprawiają, że produkt staje się znakomitym materiałem amortyzującym wstrząsy, chroniącym przed uszkodzeniem i zawilgoceniem, a także zapewniającym optymalne warunki podczas transportu. Nie dziwi zatem, że folia z bąbelkami znajduje zastosowanie w wielu branżach jako opakowanie. Arkusze prezentowane w tej ofercie powinny szczególnie zainteresować klientów zajmujących się transportem, a także produkcją kopert pęcherzykowych i paczek przystosowanych do przesyłania delikatnych i kruchych przedmiotów. Folia bąbelkowa do pakowania dostępna w arkuszach i rolkach sprawdza się doskonale przy zabezpieczaniu szkła, ceramiki, mebli, elektronika i inne produkty wymagające szczególnej ochrony podczas przewozu. Materiał jest niezwykle lekki, nie wpływa zatem na ciężar przesyłki. Oznacza więc znaczną oszczędność kosztów transportu – zarówno pod względem skutecznej ochrony towaru, jak i redukcji kosztów przesyłki.

Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień – zrealizujemy nawet najbardziej skomplikowane zamówienie na arkusze do pakowania, zapewniając bezpieczeństwo transportowanym przedmiotom. Może to być rolka z folii bąbelkowej z ilością materiału odpowiadającą oczekiwaniom naszych klientów. Wystarczy zapoznać się z prezentowaną ofertą, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla skutecznego zabezpieczenia towarów oraz przesyłek.