Menu

folia bąbelkowa B1

Europe-Bubble to doświadczony producent folii bąbelkowej, który oferuje klientom wysokiej jakości wyroby transparentne, mając na względzie pełne zadowolenie z wytrzymałości i skuteczności proponowanego produktu. Dwuwarstwowa folia bąbelkowa B1 w rolce (zwana również lekką) składa się z warstwy pęcherzyków wypełnionych powietrzem oraz warstwy wytrzymałej folii. Razem tworzą materiał odporny na rozdarcia, pęknięcia oraz zarysowania, tak chętnie wybierany przez przedstawicieli różnych branż do pakowania zarówno ciężkich, jak i delikatnych produktów.

Folia z bąbelkami B1 w rolce okaże się użyteczna w branży logistycznej, magazynowej, meblarskiej oraz transportowej zajmującej się zabezpieczaniem ładunków na czas przewozu. Z jej właściwości korzystają sklepy internetowe zajmujące się przygotowywaniem produktów do wysyłki. Doskonale nadaje się również do wypełniania pustych przestrzeni w opakowaniach zbiorczych, co gwarantuje towarom odpowiednie warunki transportu.

Oferowany materiał powstał z polietylenu o niskiej gęstości. Wykazuje odporność na działanie wilgoci oraz czynników mechanicznych. Owinięte nim towary zostają zabezpieczone przed uszkodzeniem, powstaniem zarysowań czy pęknięć. Ponadto, dzięki wysokiej elastyczności dopasowuje się do kształtu przedmiotu, zabezpieczając go zarazem przed działaniem zanieczyszczeń z zewnątrz.

Rolka folii bąbelkowej B1 umożliwia nam łatwe wycinanie pożądanej ilości produktu. W ofercie znajdują się również materiały w formie arkuszy oraz gotowych woreczków do pakowania.

B1 standard

specyfikacja techniczna

Szerokość:

10cm, 20cm, 25cm, 30cm, 40cm, 50cm, 75cm, 80cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm

Długość:

50m, 100m, 150m