Menu

folia bąbelkowa Dwukolorowa

Gdy jeden kolor to za mało! W naszej ofercie dostępne są również dwukolorowe folie bąbelkowe. Od góry, warstwa z pęcherzykami może mieć jeden, a warstwa dolna drugi – zupełnie inny, wskazany przez Państwa kolor.

Wybór tego rozwiązania z pewnością pozytywnie zaskoczy Państwa klientów i sprawi tym samym, że Wasza marka zostanie zapamiętana. Dobór barw zgodnych z identyfikacją wizualną Państwa firmy będzie stanowić wsparcie pozostałych działań marketingowych, a trwałość naszych dwukolorowych folii bąbelkowych zadba o bezpieczeństwo zawiniętych w nie przedmiotów na czas transportu bądź podczas przechowywania w magazynie.

Bezpiecznie i z pomysłem

Dwukolorowe folie bąbelkowe sprzedawane są w rolkach o różnych szerokościach i długościach, w wariantach:

  • B1 Standard,
  • B2 Strong,
  • B3 Super-Strong,
  • B4 Extreme Power.

W zakresie wyboru kolorystyki każdej z warstw nie ma ograniczeń. Jesteśmy w stanie zabarwić nasz produkt na dowolnie wybrany kolor. Najczęściej wybierane są: czarny, niebieski, różowy oraz czerwony.

Dla zwiększenia atrakcyjności produktu istnieje możliwość dodania dodatku zapachowego, np. truskawkowego.

Zastosowanie:

Tak jak w przypadku klasycznych, bezbarwnych rozwiązań, z pomocą naszych dwukolorowych folii bąbelkowych zabezpieczą Państwo zarówno bardzo delikatne przedmioty takie jak szkło, porcelana czy elektronika, jak również towary o dużych gabarytach i ostrych krawędziach. Wszystko zależy od wybranego przez Państwa wariantu.

Wyróżnij się na tle konkurencji pewnym i jednocześnie oryginalnym zabezpieczeniem towaru!

Folia dwukolorowa

specyfikacja techniczna

Szerokość:

10cm, 20cm, 25cm, 30cm, 40cm, 50cm, 75cm, 80cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm

Długość:

50m, 100m, 150m