Menu

folia bąbelkowa Poślizgowa

Dzięki elastyczności i niezwykłej trwałości folia bąbelkowa jest materiałem chętnie stosowanym do owijania i pakowania produktów różnego typu, głównie wyrobów ze szkła, ceramiki, a także mebli, sprzętu elektrycznego, RTV i AGD oraz mnóstwa innych towarów podatnych na uszkodzenia podczas transportu.

Dla jeszcze większej efektywności naszego produktu polecamy folię z dodatkiem poślizgowym PO, którą charakteryzują wyższe parametry niż zwykłe tworzywa do pakowania. Rozwiązanie to ułatwia pakowanie towaru do zakupionych woreczków i układanie arkuszy pęcherzykowych, a następnie ich bezpieczne i bezproblemowe wyciąganie.

Dodatek ten jest chętnie stosowany przez producentów kopert i opakowań pęcherzykowych, ale znajdzie zastosowanie także w innych branżach. Poślizgowa folia bąbelkowa skutecznie zabezpiecza produkty, jest wytrzymała i elastyczna, a dzięki dodatkom PO możliwe jest jej bezproblemowe usunięcie z towaru. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i sięgnięcia po ten solidny, wdzięczny materiał.

Folia z dodatkiem poślizgowym

specyfikacja techniczna

Szerokość:

10cm, 20cm, 25cm, 30cm, 40cm, 50cm, 75cm, 80cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm

Długość:

50m, 100m, 150m