O nas

Nasza firma działa na rynku od 2000 roku, nieustannie rozwijając się i pogłębiając wiedzę o foliach. Sprzedając je zarówno małym firmom, jak i dużym koncernom, możemy nazwać siebie liderem w dziedzinie folii do pakowania. Każdy kolejny Klient jest dla nas powodem do dumy, jak i do dalszego rozwoju. Dążymy do tego, by nazwa Europe-Bubble była synonimem profesjonalizmu, innowacyjności i rzetelności.

Ciągły postęp jest dla nas kluczowy, bowiem folie stretch i folie bąbelkowe są dziś niezbędnymi elementami prowadzenia biznesu – praktycznie każdy produkt może być nimi opakowany. Sklepy internetowe, branża logistyczna czy meblarska korzystają z dobrodziejstw folii stretch i folii bąbelkowych już od lat. Rozwój wielu branż spowodował, że w ostatnim czasie zapotrzebowanie na bezpieczne pakowanie produktów wzrosło. Właśnie dlatego uruchomiliśmy sprzedaż detaliczną prowadzoną przez sklep internetowy najtanszefolie.pl.

W oferowanym przez nas asortymencie znajdą Państwo zarówno folie stretch różnego rodzaju (ręczne, maszynowe czy jumbo), które są dostępne w rozmaitych nawojach i grubościach, jak również taśmy klejące typu PP i PET. Oferujemy również cieszące się ogromną popularnością folie bąbelkowe, które także dostępne są w różnych rozmiarach.

Profesjonalny personel, lata zdobywanego doświadczenia i know–how zaowocowały rozwojem firmy i zaufaniem ze strony Klientów, które zdaje się być najlepszym dowodem osiągnięcia sukcesu w branży. Połączenie tych zalet daje możliwość obniżania kosztów pakowania o średnio 15%!

Z nami zapakujesz to, co dla Ciebie najcenniejsze!