Menu

folia bąbelkowa B3 super-strong

Idealna do specjalnych zastosowań, gdy gabaryt, waga lub ostre krawędzie mogłyby przerwać lekką, dwuwarstwową folię pęcherzykową B1 czy nawet mocniejszą B2. Folia bąbelkowa B3 Super-Strong jest niezwykle trwała i wytrzymała, a przy tym elastyczna, co znacząco ułatwia pakowanie nawet największych przedmiotów. Pęcherzyki powietrza znajdujące się na całej jej powierzchni bardzo trudno przebić, co jest gwarancją skutecznej ochrony zapakowanych w nią rzeczy.

Wyjątkowo mocna i trwała

Jej dodatkową zaletą jest odporność na działanie wody oraz różnych związków chemicznych, a także niepalność. Dzięki temu bez obaw można owinąć nią nie tylko meble czy sprzęt elektroniczny, lecz także lakiery, farby oraz używane części samochodowe. Skutecznie zabezpieczyć nią można również delikatne rzeczy takie jak chociażby szkło czy ceramika, chroniąc je tym samym przed zarysowaniami i pęknięciami.

Folia bąbelkowa B3 Super-Strong jest więc doskonałym rozwiązaniem, gdy chcemy zapewnić dużym i/lub ciężkim przedmiotom bezpieczeństwo na czas wysyłki, transportu lub przechowywania w magazynie czy garażu. Świetnie sprawdzi się ponadto jako wypełnienie wolnych przestrzeni w kartonach, stanowiąc dodatkowe zabezpieczenie przed przesuwaniem się i uderzeniem o inne rzeczy czy ścianki pudełka.

Zastosowanie:

  • duże gabaryty,
  • ciężkie przedmioty,
  • rzeczy o ostrych krawędziach.

Oferowana przez nas folia bąbelkowa B3 Super-Strong dostępna jest w rolkach o długości 50m, 100m lub 150m. Rolka może mieć szerokość już od 10cm do nawet 200cm.

B3 super-strong

specyfikacja techniczna

Szerokość:

10cm, 20cm, 25cm, 30cm, 40cm, 50cm, 75cm, 80cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm

Długość:

50m, 100m, 150m