Menu

folia bąbelkowa Kolorowa jednolita

Pakowanie przedmiotów nie musi być nudne! Nasze folie bąbelkowe, kolorowe jednolite to doskonały sposób na wyróżnienie się na tle innych dostawców. Jej barwa może być zgodna z identyfikacją wizualną Państwa firmy, wspierając tym samym działania marketingowe. W połączeniu z taśmą pakową z Państwa logo będzie doskonałą reklamą i z pewnością zapadnie w pamięć Państwa klientów!

Czarna folia bąbelkowa może posłużyć przykładowo także wtedy, gdy chcą Państwo zapewnić przedmiotom nie tylko ochronę przed zarysowaniami czy pęknięciami, lecz także skutecznie ukryć je przed wzrokiem niepowołanych osób.

Zakup kilku rolek w różnych kolorach może usprawnić również funkcjonowanie Państwa magazynu – wszystko zależy od Waszych potrzeb!

Oryginalnie i w pełni bezpiecznie

Folie bąbelkowe, kolorowe jednolite dostępne są w wariantach:

  • B1 Standard,
  • B2 Strong,
  • B3 Super-Strong,
  • B4 Extreme Power.

W kwestii zabarwienia nie ma dla nas ograniczeń – najczęściej zamawiane są: czerwony, różowy, niebieski oraz czarny. Istnieje ponadto możliwość dodania dodatku zapachowego, np. truskawkowego.

Zastosowanie:

W zależności od wybranego wariantu oraz wielkości mogą posłużyć do pakowania zarówno niewielkiej elektroniki czy porcelany, jak również dużych i ciężkich przedmiotów bądź rzeczy o ostrych krawędziach. Tak jak nasze klasyczne propozycje, tak i kolorowe folie z mocnego polietylenu są gwarancją bezpiecznego transportu oraz magazynowania różnego typu towarów.

Zaskocz swoich klientów i wyróżnij się poprzez oryginalnie zapakowane zamówienia!

Folie kolorowe jednolite

specyfikacja techniczna

Szerokość:

10cm, 20cm, 25cm, 30cm, 40cm, 50cm, 75cm, 80cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm

Długość:

50m, 100m, 150m